Klacht: incasso van € 49,95

Ansje71 op 20 december 2016 over MKBusiness in de categorie Incassobureaus

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf MKBusiness
Categorie Incassobureaus
Status Open
Datum 20 december 2016

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

ineens een bericht van mijn bank over een nieuw aangekondigde incasso van € 49,95. Ik zou niet weten waar het vandaan komt!!
Eigenlijk is het van de zotte dat ze ongevraagd een bedrag gaan afschrijven. Dit bedrag zal ik storneren en blokkeren

Gewenste Oplossing:

dat dit de enige keer is en ik nooit meer zoiets hoef te lezen van MKBusiness

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over MKBusiness

Bericht van MKBusiness

9 jaren geleden - Helaas heb ik te weinig gegevens om uw klacht af te handelen. Kunt u aangeven wat er in de omschrijving van de afschrijving staat? Als u uw naam doorgeeft dan kan ik ervoor zorgen dat uw gegevens uit de bestanden worden gehaald.

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over MKBusiness nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM