Klacht: Incasso bureau ingeschakeld zonder reden, zeer klant onvriendelijk

thomask657 op 28 oktober 2022 over TransIP BV in de categorie Websites - Building en Hosting

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
TransIP BV has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Bedrijf TransIP BV
Status Open
Datum 28 oktober 2022

Een klant van TransIP BV ervaart problemen met een incassobureau dat is ingeschakeld, ondanks het feit dat de service eerder was opgezegd. De klant ontving communicatie op een oud e-mailadres en heeft verzocht om een compromis, maar het bedrijf is hier niet op ingegaan, wat leidt tot de conclusie dat de klant de service als zeer onvriendelijk beschouwt.

Mijn Klacht:

Ik heb een incasso bureau op mijn dak gekregen terwijl, de service al eerder bij hun heb opgezegd. Wel heb ik mails van hun gehad, maar dit was een oud email adres waar alleen spam op kwam. Ik heb netjes gevraagd om een compris, maar ze willen daarin niet in mee.

Zeer klant onvriendelijk, niet mee in zee gaan.

Gewenste Oplossing:

Incasso bureau stoppen

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar TransIP BV over deze klacht.

Alle klachten die gemeld zijn door thomask657
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM