Klacht: Longen slaan dicht hoesten zilver zwaar en vol

Billreus op 15 juli 2023 over Imperial Tobacco in de categorie Sigaretten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Sigaretten
Status Open
Datum 15 juli 2023

Een consument meldt dat hij al jaren zilver zware shag rookt, maar recentelijk problemen heeft ervaren met zijn longen die dichtslagen en hoesten veroorzaken. Na het proberen van een ander merk, Brandaris, ervaart hij geen klachten meer en vraagt zich af of er iets in het productieproces van de zilver zware shag is veranderd. De consument vindt het jammer, omdat hij het product graag kocht, maar nu twijfelt aan de kwaliteit.

Mijn Klacht:

Ik rook al
Jaren zilver zware shag en de laatste pakjes heb ik echt weg gegooid omdat m’n longen dichtslaan daarna brandaris geprobeerd en geen last is er iets veranderd in het proces waardoor dit heeft kunnen gebeuren ?
Het is zo jammer ik kocht het graag maar twijfelde eerst aan mezelf …
Het licht helaas echt aan de shag

Gewenste Oplossing:

Een eerlijk antwoord of er iets fout is gegaan in de productie of verandering van producten het gaat om zilver zwaar en zilver vol

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Imperial Tobacco

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Imperial Tobacco nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Billreus
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM