Klacht: Misleidende marketing

[email protected] op 15 april 2024 over Ikzoekeenschoonmaakster.nl in de categorie Schoonmaakbedrijven

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Ikzoekeenschoonmaakster.nl has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Status Open
Datum 15 april 2024

Een klant van Ikzoekeenschoonmaakster.nl ervaart misleiding in de marketing van het bedrijf. Volgens de klant beginnen de abonnementskosten al te lopen zodra er een match is met een schoonmaakster, terwijl men dacht dat deze kosten pas ingingen bij de daadwerkelijke start van de schoonmaakdiensten.

Mijn Klacht:

Je denkt dat de abonnementskosten pas ingaan bij start schoonmaakster, deze gaan echter al in als zij ‘een match’ hebben voor je.

Gewenste Oplossing:

Stoppen abonnement, de betaling 1e maand mogen ze houden.

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 jaar geleden - Ik heb een email gestuurd naar Ikzoekeenschoonmaakster.nl over deze klacht.

Alle klachten die gemeld zijn door [email protected]
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM