Klacht: Oplichters

Xiaowu op 06 januari 2017 over huurexpert.nl in de categorie Verhuur

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Verhuur
Status Open
Datum 6 januari 2017

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Huurexpert biedt een ruime keuze aan woonruimtes, maar na enkele minuten te hebben gezocht naar diverse woonruimtes, kom je erachter dat je vaak door wordt verwezen naar een andere website. Er wordt ook aangegeven dat je contact op kan nemen met de verhuurder, maar ook dat is schijn bedriegt. Eenmaal na het aanschaffen van een premium account kan je `contact` leggen met de verhuurder, maar vervolgens wordt er in je mail aangegeven dat je naar een andere website moet om te kunnen reageren. Vaak moet je dan ook een aanbetaling doen op andere websites om in contact te kunnen komen met de verhuurders.

Kortom, het zijn een stelletje oplichters.

PS. Let er ook op, voor degene die hun account willen beëindigen, dat je het venster onder de betaling moet ontvinken.

Gewenste Oplossing:

Ik ben pas tevreden als huurexpert mijn geld van 30 euro voor 2 maanden terug betaald. Onzin website, daadwerkelijk geen woorden voor.

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over huurexpert.nl

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over huurexpert.nl nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM