Mijn Klacht:
Hallo allemaal,
Ik heb onlangs een account aangemaakt op huurexpert, hier heb ik dan ook 20,- voor betaald. Ik heb het al niet heel breed maar ik moet wel z.s.m het huis uit.
Nu tot mijn verbazing kan ik niet meer inloggen op de website omdat mijn account schijnbaar niet bestaat maar het geld is WEL afgeschreven van mijn rekening. Dit betekent dus dat ik de betaling nu niet kan stopzetten en het account op kan heffen én niet kan reageren op woningen.
Ook als je reageert op woningen krijg je het antwoord dat je op een andere website een account aan moet maken en daar ook nog is 20 of 30 euro voor moet betalen. Dit had ik dan net zo goed gelijk kunnen doen..
Daarbij zijn ze telefonisch niet te bereiken en het nummer wat wordt weergegeven is schijnbaar een oud nummer wat nu een privé nummer is van iemand? Dit vind ik zelf heel apart en merkwaardig.
Ik vind dit echt zware oplichterij en hier moet echt wat mee gedaan worden. Ik had misschien beter research kunnen doen op google maar waarom zijn sommige bedrijven zo onbetrouwbaar en maken ze misbruik van mensen?
IK RAAD IEDEREEN AF GEBRUIK TE MAKEN VAN HUUREXPERT.
Gewenste Oplossing:
Er zijn al zoveel meldingen, ik zou blij zijn als de politie hier wat mee gaatkan doen. Ook wil ik mijn geld terug, lijkt me wel zo netjes en logisch als er geen diensten geleverd worden en als ik niet eens kan inloggen.

