Klacht: Niet nakomen beloftes, niet reageren op klacht.

mennorol op 16 augustus 2017 over huurexpert.nl in de categorie Verhuur

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Verhuur
Status Open
Datum 16 augustus 2017

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Met geen van de eigenaren van de huurhuizen die ik zocht via een betaald lidmaatschap bij Huurexpert.nl kon ik contact krijgen. Spoedig bleek dat het steeds huizen betrof die al verhuurd waren. Huurexpert laat je betalen voor wat zij noemen ‘het grootste huuraanbod altijd up-to-date’. De website levert dus niet wat hij belooft. Toen ik mailde dat ik om die reden – omdat aan hun kant van de overeenkomst niet voldaan was – mijn dertig euro terug wilde hebben, kwam dit bericht:

“Bedankt voor het gebruik maken van HuurExpert.nl. Hopelijk heeft HuurExpert.nl kunnen bijdragen aan je zoektocht naar een geschikte huurwoning.
Je account bij HuurExpert.nl is verwijderd, je zult geen e-mailnotificaties meer ontvangen met huurwoningen van HuurExpert.nl.
Wanneer je eenmaal een woning hebt gevonden, komt er nog veel bij kijken. Om je op weg te helpen, tref je hieronder een aantal interessante links die je veel geld kunnen besparen.”

Geen geld terug dus, en mijn account gewoon verwijderd.

Gewenste Oplossing:

Als mijn geld wordt teruggestort en als fatsoenlijk inhoudelijk op mijn klacht ingegaan is.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over huurexpert.nl

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over huurexpert.nl nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM