Klacht: maandelijkse incasso

dominique1982 op 27 juli 2015 over huurexpert.nl in de categorie Verhuur

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Verhuur
Status Open
Datum 27 juli 2015

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

op 22-04-2015 heb ik me aangemeld voor uw dienst om voor april en mei 2015 een overzicht van mogelijk te huren woningen.
Inmiddels blijkt dat u ook over de maanden juni en juli 2015 een overzicht gestuurd heeft en op 24-06-2015 en 27-07-2015 € 20.00 per datum geincasseerd heeft.
Dit is niet in overeenstemming met mijn opdracht.
Ik verzoek u dan ook dringend verzenden van overzicht van woningen met onmiddelijke ingang te beëindigen en de incasso van € 20.00 p.m. stop te zetten.

Gewenste Oplossing:

Ik zal tevreden zijn als u de incasso onmiddelijk stop zet en mij geen overzichten toestuurt

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over huurexpert.nl

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over huurexpert.nl nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM