Klacht: Klachten maar geen actie!

Esmee183 op 13 april 2016 over huurexpert.nl in de categorie Verhuur

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Verhuur
Status Open
Datum 13 april 2016

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Klacht.nl; hoe gaan we hier iets aan doen? Ik ben zelf eenmalig geld kwijt dus mijn schade valt mee maar ook ik kan op geen enkele manier in contact komen en ik zie de klachten hier oplopen! Er zijn er zeker 20 bij gekomen en er lijkt niks te gebeuren.

Gewenste Oplossing:

Iedereen moet het geld terugkrijgen en dit bedrijf moet z'n spullen pakken en ophouden met mensen oplichten. Deze site blijft bij de advertenties in Google staan en het is pure oplichting.

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over huurexpert.nl

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over huurexpert.nl nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM