Klacht: Grootste oplichters!!

Ahmet Onder op 27 augustus 2017 over huurexpert.nl in de categorie Verhuur

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Verhuur
Status Open
Datum 27 augustus 2017

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Account aangemaakt en eenmalige kosten €15,- betaald. Ik heb alleen 1 huis kunnen bekijken en opeens kon ik niet meer inloggen in mijn account. Genoeg mails gestuurd maar nog steeds geen reactie!! Ineens krijg ik een bericht van de bank dat er nog 15 euro wordt afgeschreven terwijl ik niet eens gebruik kan maken van mijn account. Gelijk blokkade doorgegeven via mijn bank. En ineens krijg ik een aanmanning!! Wat kan ik hieraan doen?? GROOTSTE OPLICHTERS!

Gewenste Oplossing:

Als ik een reactie terug kan krijgen voordat de bedragen hoger worden.

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over huurexpert.nl

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over huurexpert.nl nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM