Klacht: Vuilniswagen kan de bocht (alweer)niet maken

Martijn01 op 22 februari 2013 over Huisvuilcentrale (HVC) in de categorie Afval- en vuilnis bedrijven

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 22 februari 2013

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Grof vuil bij de buren blijkt alweer niet opgehaald te zijn omdat onder andere de wagen de bocht niet kan maken. Dit betekent in de praktijk dat de vuilniswagen dan in zijn achteruit terug door een krappe straat moet, als hij dat kan, dan kunnen ze vast ook via de oostzijde de hovenierstraat in zijn achteruit inrijden en op deze manier zoals al vele jaren de gemeente heeft gedaan de grof vuil meenemen.
Met als gevolg dat nu de hele stoep vol ligt omdat er mensen in gaan struinen en alles uit elkaar trekken.
Dus graag actie en niet pas over een week.
Ook als er spullen zijn wat niet in een wagen meegenomen mag worden dat er dan een andere gestuurd wordt zodat aan het einde van de dag alles is opgeruimd.

Gewenste Oplossing:

Zie hier boven heel simpel.
En dat het de melder duidelijk gemaakt wordt dat de troep niet nog een week op straat kan blijven liggen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM