Klacht: Plastic bak niet geleegd.

ybg1984 op 16 februari 2021 over Huisvuilcentrale (HVC) in de categorie Afval- en vuilnis bedrijven

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 16 februari 2021

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Netjes op tijd de oranje container aan de weg gezet. Echter was deze niet geleegd en aan de andere kant van de weg neergezet met de klep open en een stokbrood op de plastic zakken.
Netjes gebeld met de klantenservice en een hoogst onvriendelijke mevrouw vertelde mij dat er geen data over gevonden kon worden maar wel dat de vrachtwagen niet terug rijd voor 1 container. Haar oplossing zou zijn de bak pas in de ochtend om 07.30 uur aan de weg te zetten om ervoor te zorgen dat niemand zijn vuil in de bak erbij kon gooien. Bij aangeven dat mijn buurt het niet zou waarderen als ik dat doe om 05.30 uur voor mijn werk vertelde zij dat de buurt het zou moeten als teken dat hun de container ook aan de weg zouden kunnen zetten.
Ook zelf naar Middenmeer brengen was haar oplossing.

De desbetreffende mevrouw genaamd Corina is onvriendelijk en zo buigzaam als een loden deur. Nu afwachten tot ik word terug gebeld door de juiste afdeling.

Gewenste Oplossing:

Ik wil dat mijn container gewoon geleegd word. Het is onmogelijk met een gezin van 4 om een maand langer te doen met 1 container.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Huisvuilcentrale (HVC)

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Huisvuilcentrale (HVC) nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door ybg1984
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM