Klacht: Grijze bak niet geleegd

loliebol op 16 februari 2022 over Huisvuilcentrale (HVC) in de categorie Afval- en vuilnis bedrijven

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 16 februari 2022

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Voor de tweede keer in de vijftien jaar dat ik in mijn wijk woon is mijn grijze container niet geleegd. Vlak voor de kerst vorig jaar was de eerste keer en ik kreeg van de klantenservice te horen dat de reden misschien was dat het vuilnis zat vastgevroren en dat hij daarom niet was geleegd. Zij zou een melding maken en dan zou ik worden teruggebeld over of hij wel of niet tussentijds geleegd kon worden. Ik ben natuurlijk niet teruggebeld en ik kon vier weken lang mijn huisvuil niet kwijt. Vier weken terug is mijn grijze bak netjes geleegd zowel als mijn plastic bak twee weken terug. Nu is mijn grijze container weer niet geleegd en nu kreeg ik wel een terugkoppeling. Ik zou de bak niet op de juiste aanbiedplaats hebben gezet. Ik zet hem al vijftien jaar op de zelfde plek en nu ineens staat hij niet goed? Ik zou daarover ook meerdere keren zijn geinformeerd. Ik heb in die vijftien jaar nog geen boe of ba gehoord van de hvc dus nu maken ze me ook al uit voor leugenaar. Nu zit ik weer met vier weken vuilnis.DANKJEWEL HVC

Gewenste Oplossing:

De bak eerder legen en gewoon voortaan normaal gaan doen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Huisvuilcentrale (HVC)

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Huisvuilcentrale (HVC) nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door loliebol
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM