Klacht: GFT container niet geleegd, weigering dit alsnog te doen

jwoestijne op 08 juni 2012 over Huisvuilcentrale (HVC) in de categorie Afval- en vuilnis bedrijven

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 8 juni 2012

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Nadat onze GFT container bij het legen was overgeslagen, namen wij contact op met HVC. Het bleek niet mogelijk hem alsnog te komen legen, omdat HVC de vuilnisauto “niet kon bereiken” (in deze tijd waarin zelfs kleuters een mobieltje bij zich hebben). Er werd onder andere gesuggereerd om het groene afval dan maar bij het restafval te gooien.
Ook de opdrachtgever, de gemeente Zaanstad, ten opzichte van mij de eerst verantwoordelijke (wij betalen de kosten aan de gemeente en zij huren HVC in) kon niets voor ons doen: zij wezen de verantwoordelijkheid af en wilden de klacht niet opnemen.

Gewenste Oplossing:

Klacht opnemen en nog dezelfde dag de bak alsnog komen legen.
Gemeente: roep de onderaannemers bij in gebreke blijven tot de orde.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM