Klacht: Geen papier opgehaald.

Rimeij op 06 april 2021 over Huisvuilcentrale (HVC) in de categorie Afval- en vuilnis bedrijven

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 6 april 2021

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik (70) woon op Schierstins 2 te Zeewolde. Op vrijdag 1 april 2021 stond mijn papierbak op de aangewezen plaats om te worden geleegd. De wagen van HVC is geweest en heeft de bakken geleegd, met uitzondering van de bakken van Schierstins 2 en 4 te Zeewolde. De bakken van nummer 2 en 4 stonden als 3e en 4e in de rij. Voor het legen gaat een medewerker van HVC vooruit om de bakken in de juiste positie te zetten, dus dat was het probleem niet. Ik heb contact opgenomen met de klantenservice van HVC en mij werd meegedeeld, dat ze er niet voor terugkomen. Over een maand komen ze weer. Aangezien ik en ook mijn buren de bak nu al vol hebben, worden we nu gedwongen, zelf naar het afvalstation te gaan. Dit is onacceptabel , aangezien wij betalen voor het ophalen. Ik hoor graag, wat u hier aan doet.

Gewenste Oplossing:

Ik ben pas tevreden, als het papier alsnog wordt opgehaald.

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Huisvuilcentrale (HVC)

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Huisvuilcentrale (HVC) nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Rimeij
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM