Klacht: Container vol

T0nY68 op 15 juni 2020 over Huisvuilcentrale (HVC) in de categorie Afval- en vuilnis bedrijven

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Status Open
Datum 15 juni 2020

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Voor de zoveelste keer loop je met afval naar beneden en is de container vol, en waar moet ik al dat afval dan kwijt? Want ernaast leggen mag niet, thuis heb ik geen ruimte ervoor want er komt nieuw afval bij. Sinds kort moet iedereen in de buurt van dezelfde container gebruik maken. Meer legen zou ik zeggen, want betalen doen we wel elk jaar netjes op tijd.

Gewenste Oplossing:

Als de container altijd bereikbaar is.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Huisvuilcentrale (HVC)

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Huisvuilcentrale (HVC) nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door T0nY68
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM