Klacht: Verwondingen opgelopen bij het nemen van Pvc buis

Wim Van Beeck op 22 juni 2022 over Hubo Belgie in de categorie Bouwmarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 2.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Bouwmarkten
Status Nieuwe klacht
Datum 22 juni 2022

Op 21 juni 2022 heeft een klant bij Hubo Ekeren in België een PVC-buis gekocht, waarbij een stapel buizen omviel en de klant en haar echtgenoot verwondingen opliepen. De klant heeft een blauwe plek van 20 cm op haar linkerbeen en een verwonding aan haar grote teen, maar er zijn geen breuken vastgesteld. Bij het melden van het voorval aan de kassa kreeg de klant te horen dat dit eerder was voorgekomen en dat het bedrijf hier niets aan wilde doen.

Mijn Klacht:

Op 21/06/2022 hebben we een PVC buis 80mm zwart aangekocht bij Hubo Ekeren Belgie

Met het wegnemen van 1 buis is heel de stapel naar beneden gevallen en die hebben met echtgenoten op 2 plaatsen zwaar geraakt.

Haar linker been staat een blauwe plek van 20 cm lang ,haar grote teen van rechter been is gewond
en bloede

Na controle huisarts bleek hij niet gebroken te zijn.

Bij melding van dit voorval aan de kassa, was het antwoord , jullie zijn niet de eerste maar hier willen ze er niks aandoen

Dit alles zou niet gebeurd zijn als ze er een lat voor zouden plaatsen

Graag hier over antwoord aan

Wim Van Beeck palmstraat 88 kapellen mail: [email protected]

Gewenste Oplossing:

EEN WAARDE BON ZOU NIET MISPLAATST ZIJN

Beoordeling 2/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Hubo Belgie

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Hubo Belgie nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Wim Van Beeck
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM