Klacht: Klacht over geldterugactie

pfeifle op 29 mei 2019 over Huawei Technologies Netherlands B.V. in de categorie Electronica - GSM

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Huawei Technologies Netherlands B.V. has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Categorie Electronica - GSM
Status Open
Datum 29 mei 2019

Meerdere pogingen om het geld terug te krijgen van een geldterugactie bij Huawei Technologies zijn niet succesvol geweest. De klager heeft herhaaldelijk contact opgenomen via telefoon en e-mail, maar ontving geen oplossing. Ondanks het ontbreken van de originele doos, heeft de klager de aankoopbewijs en benodigde informatie tijdig ingediend.

Mijn Klacht:

Ik heb intussen meerdere keren gebeld (0800-9188) en ge-e-maild ([email protected], [email protected]), maar het wil niet lukken om het geld van de geldterugactie terug te krijgen. Het laatste gesprek was vandaag onder telefoonreferentie 092756976. De actie is voorbij, maar ik heb wel op tijd de informatie opgestuurd en in die tijd meerdere keren contact opgenomen.

Ik heb helaas de doos te snel weggegooid, iets dat mij heel logisch lijkt als ik het product goed vind en alles naar behoren werkt. Pas later heb ik begrepen dat ik die had moeten bewaren. Ik heb het gewenste nummer opgevraagd bij MediaMarkt en heb de rekening ook opgestuurd.

De telefoon heb ik echt gekocht, de rekening heb ik ook gestuurd. Het lijkt me zo goed als onmogelijk om iets hiervan te falsificeren om op een verkeerde manier geld te krijgen.

Ik verzoek om enige coulance om dit op te lossen. Dit is geen manier van klantenbinding en op dit moment heeft u een nogal ontevreden klant. Dit is nog goed te maken, maar ik verwacht wel een snelle oplossing en alsnog het geld terug.

Gewenste Oplossing:

Het geld terugkrijgen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Huawei Technologies Netherlands B.V.

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Huawei Technologies Netherlands B.V. nog niet in behandeling is genomen.

Bericht van

6 jaren geleden - Beste Klant, Aan iedere aktie zijn voorwaarden verbonden , en die zijn duidelijk vermeld op onze website. Wij begrijpen dat dit natuurlijk vervelend is , maar in dit geval kunnen wij hier niets aan veranderen , de aktie is trouwens al een tijdje afgelopen. Onze excuses hiervoor. Met vriendelijke groet. Huawei

Reactie van de melder van de klacht

6 jaren geleden - Geachte Huawei, Bedankt voor het standaard antwoord, maar volgens mij heb je mijn bericht niet gelezen. Ik heb onmiddellijk gereageerd op de actie, duidelijk binnen het termijn. Ik zei ook helaas geen foto gemaakt te hebben en vroeg om coulance. Er lijkt geen duidelijke reden waarom er een foto van een doos moet zijn. De kwitantie is opgestuurd. Graag opnieuw goed lezen en beoordelen. Charles

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM