Klacht: HTC telefoon na 5 dagen scherm stuk!!

vakantieklachten op 23 februari 2015 over HTC in de categorie Electronica - GSM

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf HTC
Categorie Electronica - GSM
Status Open
Datum 23 februari 2015

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Wij hebben een HTC desire 310 gekocht!! We hadden hem net 5 dagen en leggen hem gewoon rustig op de tafel neer en pats zegt het beeldscherm!!
Wij zijn direct teruggegaan naar de MediaMarkt in Apedoorn, Hier werd ons verteld dat dit vaker gebeurde omdat het scherm dan te strak gemonteerd was. We kregen nog geen nieuwe, eerst moest hij opgestuurd worden, dit waren de regels. Na een week kregen wij te horen, dat het toch onze eigen schuld was omdat het drukschaden???? was ontstaan en dat wij dus reparatiekosten moesten gaan betalen en dat het niet onder de garantie viel.
Hier waren wij het niet mee eens, dus hebben wij HTC zelf met veel moeite aangeschreven, in eerste instantie leken ze ons wel te willen helpen, maar helaas!!! Ze moesten alles opsturen wat we ook netjes gedaan hadden, maar niet de telefoon??? Nu krijgen we na weer een week wachten bericht dat ze ook vinden dat er niets mis was met de telefoon en dat er drukschade is. Er valt niets te zien aan de telefoon omdat er ook niets mee gebeurd is, we hebben hem gewoon neergelegd.
Ik vermeld het hier om ook andere te waarschuwen, want MediaMarkt Apeldoorn reageert ook nergens op. Dus wij moeten nu of de telefoon laten repareren (wat net zo duur is als een nieuwe telefoon aanschaffen) of een nieuwe kopen.

Gewenste Oplossing:

We zouden graag willen zien, dat HTC en de Mediamarkt gewoon eerlijk zijn en dat zo iets echt kan gebeuren. Er zitten ook maandag modellen tussen. We hopen dat ze hem gewoon om willen ruilen voor een nieuwe of dat ze hem op hun kosten laten repareren.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over HTC

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over HTC nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM