Mijn Klacht:
Ik ben eigenaar van een htc one m8, mijn vorige toestel was htc one m7 die maakte paarse foto’s, het scherm liet los en de 3.5 mm jack had kuren. Daarvoor had ik een HTC one X ook die had kuren wifi was super slecht en ook de 3.5 mm jack had kuren.
toch ben ik trotse eigenaar van HTC telefoons en vind ik hun service super goed. Kuren van alle vorige telefoons zijn opgelost. Nu heb ik dus de HTC one m8 maarja… Nu houdt de 3.5 mm jack de plug van de oordopjee ect. Niet goed vast waardoor het geluid telkens wegvalt omdat de stekker er dus telkens in en uit blijft gaan.
En ook de batterij gaat na een paar maanden fors achteruit.
het is een supertoestel daar niet van maar eerst hield die 3 dagen vol inc. Gebruik toestel nu is het max 1 dag geworden terwijl ik nu zelfs energiebespaar doormiddel van schermhelderheid enz.
Ik baal er gwn enorm van dat ik bij elk htc toestel hem wel 2 weken moet missen dan een leentelefoon moet regelen en dan weer een back up moet maken. Dit kost veel tijd en moeite vorige x was ik al mijn 700 songs kwijt en ik luister nou eenmaal veel muziek dus dit was een pijnlijke ervaring. Hoop dat dit nu eindelijk zonder weer 2 a 3 weken te wachten kan opgelost worden.
Gewenste Oplossing:
Als mijn htc one m8 die nog onder garantie valt of wordt gerepareerd of ik een nieuwe krijg en dit binnen een kortere tijd. En htc mij laat weten hoe het kan dat nou telkens de 3.5 mm jack kuren heeft bij elke htc telefoon die ik heb gehad!

