Klacht: niet kunnen opwaarderen

[email protected] op 14 oktober 2014 over Hotmail.com in de categorie E-mail providers

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie E-mail providers
Status Nieuwe klacht
Datum 14 oktober 2014

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik kan sinds kort niet meer mobiel opwaarderen.
Ik krijg de melding dat ik vanwege niet kunnen incasseren een sms krijg met de mogelijkheid via ideal te betalen.
Mijn saldo is altijd positief geweest. Na bellen meldde men dat ik op 21 mei, 20 augustus en 17 september heb opgewaardeerd en kennelijk heeft men dit niet kunnen incasseren .Het is wel opgewaardeerd. Gekeken op mijn rekeningoverzicht en men heeft op die data niets van mijn rekening afgehaald. De laatste incasso is van 21 november van verleden jaar. De enige mogelijke verklaring is dat mijn nummer aan een verkeerd rekeningnummer is gekoppeld. Is er qua wijze van incasseren wat veranderd dit jaar?

Gewenste Oplossing:

Als ik gewoon weer mobiel kan opwaarderen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Hotmail.com

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Hotmail.com nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM