Klacht: geen folders ontvangen

Herman49 op 14 december 2020 over Hotmail.com in de categorie E-mail providers

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie E-mail providers
Status Nieuwe klacht
Datum 14 december 2020

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

al maanden geen folders van Spotta ontvangen, ieder week maar mailen en ze sturen standaard mailtjes terug van heb je wel stickers op de brievenbus en die kun je halen bij de gemeente en volgende week liggen ze in de bus. 30 november via klacht .nl op de site een klacht hierover ingediend en binnen enkele dagen wordt er gebeld dat ze volgende week weer in de bus liggen en we spreken de bezorger er op aan !! daar na wordt er gevraagd om toch nog mails te sturen zodat ze de bezorger er op aan kunnen spreken maar helaas niets komt er in de bus wel krijg ik nu via de mail de folders maar daar heb ik niet om gevraagd

Gewenste Oplossing:

al er inderdaad ieder week folders in mijn brievenbus liggen

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Hotmail.com

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Hotmail.com nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Herman49
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM