Mijn Klacht:
Goedemorgen, nu is het dat we nu elke ochtend, niet onze eigen oprit af kunnen, omdat er een vrachtwagen voor staat! Ik weet dat er verbouwd word en dat er een gluidsontheffting is, maar dit is echt het top punt! De verkeersregelaar, dreigde zelf om te boete als ik m’n auto, al eerder van de oprit afhaalde en op een plek neer te zetten, zodat ik gewoon naar m’n werk kan gaan, waar evt ook een vrachtwagen zou kunnen staan.
Echt belachelijk! Dan worden we afgescheept “als compensatie “ met een milka reep…….. echt, ik ben zelde zo onbeschoft behandeld en ben echt heel erg boos!
Begin van de week stonden er zoveel vrachtwagens, dat ik verplicht ben geweest om 2 dagen op de fiets, naar m’n werk te gaan in Amersfoort!
En nee klacht bij de Hoogvliet neer leggen , dat kan niet, want ze zijn dicht!
En de verkeersregelaar, zegt dat hij dit allemaal mag . Echt belachelijk!
Gewenste Oplossing:
Op dit moment zie ik geen oplossing! Ik weet dat ze aan verbouwen zijn. Maar hou ook rekening met de omgeving

