Klacht: Onterecht bestempeld als handelaar

Imad1991 op 26 juni 2013 over Hoogvliet in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Hoogvliet has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Bedrijf Hoogvliet
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 26 juni 2013

Een klant van Hoogvliet in Gouda ervoer op 26 juni 2013 een onaangename situatie bij de kassa, waar de supermarktmanager, John de Roos, hem beschuldigde van het verhandelen van voedingsmiddelen zonder enige uitleg. De klant was daar om voor zijn zus een aantal pakken Nutrilon te kopen, maar mocht er uiteindelijk slechts één meenemen, wat hij als onprofessioneel gedrag beschouwt.

Mijn Klacht:

Op 26 juni 2013 omstreeks 09:30 loop ik de hoogvliet naar binnen in Gouda aan de nieuwe gouwe oostzijde ( naast het politiebureau). Ik was op pad gestuurd door mijn zus om een aantal pakken nutrilon voor haar te halen in verband met haar vakantie. Eenmaal aangekomen bij de kassa komt de supermarktmanager genaamd John de roos op me aflopen. Hij geeft zonder een woord met me gewisseld te hebben aan dat hij mij niet vertrouwd en denkt dat ik de melk zal gaan verhandelen. Uiteindelijk mocht ik er 1 meenemen in plaats van 3 omdat hij er heilig van overtuigd was dat ik een handelaar was. Nu weet ik niet waar dit zo opeens vandaan komt en ik vindt het ook zeer onprofessioneel gedrag van een supermarkt manager om zomaar iemand te gaan beschuldigen.

Gewenste Oplossing:

Ik zou graag een excuses willen ontvangen voor het feit dat ik ten onrechte wordt benadeeld door een foute aanname die Mr. De Roos heeft gemaakt. Ik zie ook graag dat mr. De Roos zulke fouten in de toekomst niet meer zal maken

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Hoogvliet

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Hoogvliet over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Hoogvliet nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer