Klacht: Honig bruine bonensoep

Alida IJkelenstam op 17 september 2024 over Honig in de categorie Voedingsmiddelen en dranken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Honig
Status Open
Datum 17 september 2024

Een consument heeft moeite om de Honig Bruine bonensoep te vinden in supermarkten en vraagt zich af wat er aan de hand is met de beschikbaarheid van het product. Hij geeft aan jarenlang gebruik te maken van deze soep als smaakmaker in zijn herfstgerechten en verzoekt het bedrijf om het product weer in het assortiment op te nemen.

Mijn Klacht:

Ik ben inmiddels stad en land afgeweest om de pakjes Honig Bruine bonensoep zien te bemachtigen. Nergens verkrijgbaar in welke supermarkt dan ook. Wat is er aan de hand? Jarenlang maak ik, zodra de Herfst zijn intrede doet, vele pannen soep met poulet, bruine bonen etc etc en worden deze pakjes gebruikt als ondersteuning voor de smaak. Alstublieft kunnen deze weer in het assortiment gebracht worden? Dan zijn wij allemaal weer heel erg blij!

Gewenste Oplossing:

Weer in het assortiment nemen alstublieft.

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 jaar geleden - Er is een nieuwe brief gegenereerd voor de klacht over Honig
Download hier uw brief

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 jaar geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Honig

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 jaar geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Honig nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Alida IJkelenstam
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM