Klacht: Er zat een zwart stuk hard plastic in de mix voor de lasagnesaus

Heidy Meilink op 16 februari 2023 over Honig in de categorie Voedingsmiddelen en dranken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Honig
Status Open
Datum 16 februari 2023

Heidy Meilink heeft een klacht ingediend bij Honig omdat zij tijdens het bereiden van lasagne een zwart stuk hard plastic aantrof in de mix voor lasagnesaus. Ze geeft aan dat fouten kunnen gebeuren, maar wil het voorval toch melden in de hoop dat het bedrijf hier iets mee kan doen.

Mijn Klacht:

Goedemorgen,

Ik heb gisteravond lasagne gemaakt voor mij en mijn twee dochters. Ik wou de mix voor lasagnesaus door het water en de melk gooien. Toen zag ik dat er een zwart stuk hard plastic bij tussen zat. Wie werkt maakt fouten, maar wou het toch even doorgeven, misschien dat jullie er iets mee kunnen.

Groeten Heidy Meilink

Gewenste Oplossing:

Ik hoef geen oplossing, wou het gewoon doorgeven.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Honig

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Honig nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Heidy Meilink
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM