Klacht: Eerst de Honig mix voor lasagnesaus en ook de Goulash niet meer te eten!

[email protected] op 02 november 2017 over Honig in de categorie Voedingsmiddelen en dranken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Honig
Status Open
Datum 2 november 2017

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Eerst is de Honig mix voor lasagnesaus receptuur veranderd en niet meer te eten vanwege de vieze rare zoute nasmaak.
En nu is de Goulash ook veranderd en niet meer te eten. Deze heeft dezelfde vieze nasmaak als de lasagne gekregen??

Die van andere merken konden absoluut niet aan deze mixen tippen.
We proberen nu andere merken maar die lijken er niet eens op.

Gewenste Oplossing:

Wanneer de oude receptuur weer terugkomt of die vieze zoute nasmaak verwijderd is uit de nieuwe! Of een tip welk merk er het meeste op die oude recptuur lijkt.

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Honig

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Honig nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM