Klacht: Bruine bonen soep

Verdrietig klant op 12 oktober 2024 over Honig in de categorie Voedingsmiddelen en dranken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Honig
Status Open
Datum 12 oktober 2024

Een consument uit zich ontevreden over het verwijderen van de bruine bonen soep uit het assortiment van Honig. Hij vraagt zich af waarom dit product, dat naar zijn mening goed verkoopt, is geschrapt, terwijl er andere soepen zijn die minder populair lijken. De consument zoekt naar de achterliggende reden voor deze beslissing.

Mijn Klacht:

Waarom is de bruine bonen soep uit het assortiment gegooid ? Ik kan mij niet voorstellen dat dit niet goed wordt verkocht ! Er zijn wel meerdere soepen die wat minder lopen . Wat is de echte reden hier van ? Vriendelijke groet van een bruine soep eter

Gewenste Oplossing:

Dat het gewoon weer in het assortiment zit !

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 jaar geleden - Er is een nieuwe brief gegenereerd voor de klacht over Honig
Download hier uw brief

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 jaar geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Honig

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 jaar geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Honig nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Verdrietig klant
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM