Klacht: Hond doodziek na gebruik Frontline en in moeten laten slapen

renkum19 op 10 mei 2019 over Frontline in de categorie Dierenwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Frontline
Categorie Dierenwinkels
Status Open
Datum 10 mei 2019

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Bijna 3 weken geleden hebben we bij onze hond Frontline combo spot on gebruikt. Of het geholpen heeft tegen de teken en vlooien weten we niet en kunnen we niks over zeggen. Wel werd onze hond doodziek na het aanbrengen van de pipet en heeft alleen maar gespuugd en was benauwd. Dit is alleen maar erger geworden. Hij had is gebleken een trachea collaps maar na het pipetje is hij alleen maar zieker geworden. Uiteindelijk hebben we hem met pijn in ons hart in moeten laten slapen. Voor zover we ooit nog een hond zullen nemen…nooit meer Frontline combo.

Gewenste Oplossing:

Eens goed kijken naar de bestanddelen....blijkbaar is het toch een en al gif.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Frontline

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Frontline nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM