Klacht: hoge prijs en afronding

math1 op 31 oktober 2012 over Jan Linders in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Jan Linders has resolved this complaint
Klacht opgelost op 5 november 2012
Reactie van het bedrijf:

De klant heeft een e-mail ontvangen over de actiecommunicatie en de afrondingsregel van de klantenservice van Jan Linders supermarkten. Klantenservice Jan Linders supermarkten

Categorie Supermarkten
Status Opgelost
Datum 31 oktober 2012

Een klant van Jan Linders uit kritiek op de prijsstelling van elstar appels en peren, die volgens de reclame elders goedkoper zijn. Daarnaast wordt er geklaagd over misleidende reclame, zoals de aanbieding van "de 2e kg. gratis", en over prijsverschillen tussen de aangegeven prijzen en de uiteindelijke kassa-prijs. De klant vindt dit een vorm van misleiding en roept op tot meer transparantie.

Mijn Klacht:

De in de reclame zijnde elstar appels kosten elders in de reclame, €1/Kg. Zo ook hun peren etc.

Waarom dan steeds met misleidende reclame werken zoals de 2e Kg. gratis? Typisch Jan Linders.

Waarom prijzen afgeven zoals €3,99 terwijl je aan de kassa €4 betaald. Dit is misleidende reclame. Echt iets voor de NMA.
Letten op de kleintjes betekent niet dat je de klanten moet misleiden/oplichten.

Gewenste Oplossing:

Correct werken en mededelingen doen.

Sorry maar ik wacht nog op bericht. Er is niets opgelost.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Jan Linders in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Jan Linders een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Jan Linders

Heeft op 05 november 2012 om 10:14 geantwoord

Geboden Oplossing:

De klant heeft een e-mail ontvangen over de actiecommunicatie en de afrondingsregel van de klantenservice van Jan Linders supermarkten.

Klantenservice Jan Linders supermarkten

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer