Klacht: Kapotte bobine van bladblazer

Vlemmix125 op 19 mei 2021 over Hofftech in de categorie Bouwmarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Hofftech
Categorie Bouwmarkten
Status Open
Datum 19 mei 2021

Een klant van Hofftech heeft een probleem met de bobine van zijn benzinebladblazer, die na korte tijd defect is geraakt. De klant kan geen vervangend onderdeel vinden en zoekt naar een manier om de bobine met het nummer 1E34F-E080170715 te bestellen.

Mijn Klacht:

Heb hofftech benzinebladblazer is bobine van kapot na heel weinig gelopen te hebben kan nergens vinden waar ik die kan bestellen. Nr bobine is 1E34F-E080170715

Gewenste Oplossing:

Als ik er zoeken kan bestellen

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Hofftech

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Hofftech nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Vlemmix125
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM