Klacht: Dit is geen klacht, maar een vraag.

berend leeflang op 30 mei 2021 over Hofftech in de categorie Bouwmarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Hofftech
Categorie Bouwmarkten
Status Open
Datum 30 mei 2021

Een klant van Hofftech heeft een accu grastrimmer/bosmaaier aangeschaft en vraagt zich af of het mogelijk is om de spoel en behuizing te vervangen door een schijf met staalborstel. Daarnaast zoekt de klant instructies voor het verwijderen van de huidige onderdelen.

Mijn Klacht:

Ik heb een poos geleden een Hofftech accu grastrimmer/bosmaaier gekocht. Nu wil ik de spoel en behuizing vervangen voor een schijf
met staalborstel. Kan dit? Zo ja, hoe te verwijderen?

Gewenste Oplossing:

als ik een antwoord krijg!

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Hofftech

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Hofftech nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door berend leeflang
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM