Klacht: Nog steeds geen geld terug opgelicht

user-1498899 op 20 februari 2019 over Hippe Beebjes in de categorie Kledingwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Kledingwinkels
Status Open
Datum 20 februari 2019

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

In december plaatste ik een bestelling met een totaalbedrag van € 157,80. Helaas viel alle kleding tegen qua kwaliteit en heb ik het pakket op 22 december retour gestuurd. Tot op heden heb ik nog steeds het aankoopbedrag niet terug ontvangen, terwijl ik meerdere e-mails heb verzonden en ook via de social meda kanalen wordt er niet gereageerd. Ik bestel hier nooit meer iets, ik voel me zwaar opgelicht en kan denk ik wel fluiten naar m’n centen! Een gewaarschuwd mens telt voor 2!

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden wanneer mijn aankoopbedrag na 2 maanden wordt terugbetaald.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Reactie van de melder van de klacht

7 jaren geleden - Tot op heden wéér geen reactie!!!!!

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Hippe Beebjes nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM