Klacht: Niet goed geld terug actie

johan.scheele op 26 augustus 2013 over HG in de categorie Schoonmaakproducten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
HG has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Bedrijf HG
Status Open
Datum 26 augustus 2013

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Met grote letters staat er “niet goed geld terug garantie” op de verpakking.
Bij ons hielp de ontstopper niet en kregen we de reactie van HG dat er alleen garantie is na het overleggen van de loodgietersbon.
Iemand die het produkt koopt zal er alles aan doen om de verstopping zelf te verhelpen om geen dure loodgieter in te schakelen.
Geen garantie dus.

Gewenste Oplossing:

Misleidende grote tekst "niet goed geld terug garantie" op de verpakking verwijderen of vervangen door "niet goed geld terug garantie na overleggen loodgietersbon"

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over HG

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar HG over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over HG nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM