Klacht: HG kalkweg schuimspray maakt tegels wit

Hermesbadkamer op 18 juli 2021 over HG in de categorie Schoonmaakproducten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
HG is working on this complaint
🔄 In behandeling
Bedrijf HG
Status In behandeling
Datum 18 juli 2021

Een consument meldt dat de HG kalkweg schuimspray schade heeft veroorzaakt aan hun donkere tegels, die nu witte vlekken vertonen. Ondanks het volgen van de gebruiksaanwijzing en het reinigen met water, doek, groene zeep en schoonmaakazijn, zijn de vlekken niet te verwijderen en blijven de tegels beschadigd.

Mijn Klacht:

Na het gebruik van de kalkweg schuimspray zijn onze donkere tegels aangetast. Hier zitten nu witte beschadigingen. De schuimspray heeft 3 minuten ingetrokken en hebben we daarna met water en doek verwijderd. De witte vlekken hebben we geprobeerd te verwijderen met groene zeep en schoonmaakazijn. Helaas heeft dit geen effect gehad. De tegels zijn beschadigd.

Gewenste Oplossing:

Wij zoeken naar een oplossing om de beschadiging te herstellen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar HG over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door HG in behandeling genomen

Alle klachten die gemeld zijn door Hermesbadkamer
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM