Klacht: Het niet werken van het spel.

rutgerzeevaarder op 08 mei 2014 over VSTEP in de categorie Computer Games

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf VSTEP
Categorie Computer Games
Status Open
Datum 8 mei 2014

Een gebruiker ervaart problemen met het spel Ship Simulator Extremes, waarbij het spel niet functioneert bij het opstarten van een missie of tijdens het vrij varen. Deze situatie wordt als zeer frustrerend ervaren.

Mijn Klacht:

Als ik Ship Simulator Extremes opstart en daarna naar een missie toe ga en die start of ik wil vrij varen dan werkt het spel niet!!!!
Dit is behoorlijk irritant!!!

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden als jullie eindelijk eens reageren op deze klacht!!! En er dan ook iets mee doen!!!!
En ik als ik een nieuw spel: Ship Simulator Extremes Collection ontvang!

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over VSTEP

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over VSTEP nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM