Mijn Klacht:
een bestellen niet ontvangen kan een keer gebeuren, maar los het dan ook op.
en hun app werkt voor geen meter.
ik heb een fotocamera besteld maar tot 28 dec nog niet ontvangen op 28 veranderede de status in ontvangen op 5 nov 2020 zo 2 maanden terug. nou die dag heb ik wel 2 pakjes gehad maar geen camera. nu zijn de spullen die je kunt kopen best wel leuk. maar als je ze niet krijgt word het een hele klus om je gelijk te krijgen., om te beginnen ga je naar de Wish app en zoek je contact nou je zoekt niet ontvangen. nergens maar dan ook nergens kun je terecht. dan maar op een andere manier. product klopt niet. schrijf je het is niet geleverd maak er een goed onderbouwend verhaal van, zodat iedereen het begrijpt zelf een kind van 10 het zou kunnen begrijpen. moet je er een foto mee sturen anders word het niet in behandeling genomen. waar moet ik in gods naam een foto van maken als je het niet hebt???? gekregen? dus een screenshot gemaakt van de site zo ziet hij er uit. nu komt hun antwoord niet gaan lachen aub. we kunnen u niet verder helpen deze fot is van onze eigen site. hoe dom kun je zijn vraag ik me dan af. dit zegt zelfs DHL dat ik op 5. nov maar 2 pakketjes heb ontvangen en niet 3 deze 2 ontken ik ook niet maar dat waren 2 andere bestellingen.
wat ook raar is ik heb ook een gps trakker besteld ook deze zou op 20 nov door mij als ontvangen zijn bevestigd. nou op 28 nov was deze nog onderweg naar Nederland dus helemaal nog niet afgegeven daar heb ik ook snel een screenshot van gemaakt als bewijs. en zo verdienen Klarna en wish hun geld. plus wat mij is opgevallen dat zoals de foto`s op de site van de meeste producten er niet zo zijn maar achteraf helemaal niet zo mooi zijn maar meer heel goedkoop of zelfs dat het niet dat is wat je hebt besteld. dus dit waren mijn laatste bestellingen dit geld ook voor achteraf betalen bij KLARNA.
even een update 02-01-2021. als je veel besteld dat na deze elende nooit meer dan kom je er achter hoe ze werken. ben inmiddels geblokkeerd om mijn bestellingen zonder tegenspraak te betalen ook al is het niet compleet of kapot. zoals de ik diverse dingen besteld en ook betaald heb maar als je iets koop van een dashcam met 3 lensen en er werken er maar 1 omdat 1 er helemaal niet word bij geleverd en 1 het helemaal niet doet geeft zwart beeld. nu weet ik wel dit zijn allemaal imitatie spullen en kosten bijna geen geld maar elke euro is teveel om weg te geven, maar moet ik daarom worden afgezet, kijk als het werkt en het werkt na behoren zal je mij niet horen en betaal ik het gewoon. maar als het kapot is of beschadigt dan vindt ik dat ik het niet hoeft te betalen en moeten ze het terug nemen. nee maar ik ben klaar met wish. het zijn opl…. vast niet allemaal. maar het meeste wat ik gezien heb en voorbij zag komen is nep en nog meer nep. dus je kun beter doorsparen en het hier kopen gewoon in Nederland als er dan wat is kun je gewoon terug en daar blijven ze klant vriendelijk
Gewenste Oplossing:
als ze de app aanpassen en ze netjes te woord staan ik kan er niets aan doen dat hun verkopers denken wat maakt het mij uit als ik me geld maar krijg. nu ben ik geblokkeerd omdat ik eerlijk mijn mening geef en niet alles pik. kijk ik heb diverse test inkopen gedaan en wat er goed was of geleverd heb ik ook betaald maar wat er kapot is en beschadigd of zelf niet overeen komt met de foto of omschrijving bij wish wil ik zonder pardon retour kunnen doen. dat is ook mijn recht als consument vooral bij internet aankopen. misschien in zo land waar het vandaan komt maar gelden regels die mij als consument beschermd.
ik wil gewoon de zending retour kunnen doen zonder dat ik daarvoor geblokkeerd word hef die blokkade op


