Klacht: Nieuwe pasta saus is ondermaats

[email protected] op 26 september 2017 over Heinz in de categorie Voedingsmiddelen en dranken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Heinz
Status Open
Datum 26 september 2017

Een consument uitte zijn onvrede over de nieuwe pasta saus van Heinz, die volgens hem niet kan tippen aan de traditionele fijne kruiden saus die hij en zijn gezin altijd gebruikten. Hij geeft aan dat zijn kinderen alleen deze saus aten en nu op zoek moeten naar een alternatief, vooral met een aanstaande reis in het vooruitzicht.

Mijn Klacht:

We gebruikten elke maand 3 potten Heinz Traditional fijne kruiden. Nergens kunnen we deze saus nog vinden. Vandaag de nieuwe saus geprobeerd, en is echt ondermaats. Onze kids aten enkel deze saus. Eind oktober gaan we met 3 gezinnen op reis en maken we steeds spaghetti met de traditional fijne kruiden. Nu zullen we een alternatief moeten vinden. Al zeker niet de nieuwe saus.

Gewenste Oplossing:

Nieuwe saus weg, en de oude terug. Dit is helemaal geen verbetering.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM