Klacht: Inhoud komt niet uit de fles

ansjexx op 18 juli 2015 over Heinz in de categorie Voedingsmiddelen en dranken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Heinz
Status Open
Datum 18 juli 2015

Een consument heeft een fles Heinz-ketchup gekocht bij Albert Heijn, maar constateert dat de inhoud niet uit de fles komt vanwege de dikte van de ketchup. Deze ervaring is teleurstellend voor de klant, die overweegt over te stappen naar een ander merk, maar hoopt op een oplossing en compensatie van Heinz.

Mijn Klacht:

Goedenavond, we hebben een fles heinz bij albertheijn gekocht. echter komt de inhoud niet uit de fles. het lijkt erop dat de ketchup dusdanig dik is dat het er niet uit komt. dit zijn we niet van heinz gewend en zijn zeer ontevreden hiermee. we zijn van plan om naar een ander merk over te stappen maar hoop dat u anders zal doen besluiten. we hopen dat u ons hiermee kunt compenseren.

Gewenste Oplossing:

als we gecompenseerd worden door de gemaakte kosten. de fles is ter beschikking voor u om opgehaald te worden

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM