Klacht: Ik ontvang niks

Snowvlok45 op 11 november 2020 over Hayday in de categorie Internet Games

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Hayday
Categorie Internet Games
Status Open
Datum 11 november 2020

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik krijg nooit de kans, ik krijg nooit bijlen, ik krijg grondacte (deed of land), iedereen kan het gratis in de krant zetten dan als ik het wil kopen is alles al gekaapt. En dat elke keer. Ik ontvang mijn spullen niet die ik koop. Plakband (tape) krijg ik ook nooit!!! Kan hier iets aan gedaan worden? Het spel word zo niet meer leuk, ik verspil veel geld aan dit spel!!!

Gewenste Oplossing:

Als ik bijltjes, landacte (deed of land?), en tape zou krijgen. En wanneer ik iets koop dat ik het ontvang. Want het is vals en maakt het spel minder leuk

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Hayday

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Hayday nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Snowvlok45
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM