Klacht: Schimmel en steeds terug keerend en slaapkamer aan buiten muur

Nerobm1958@ op 06 januari 2016 over Havensteder in de categorie Woningcorporaties

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
🔄 In behandeling
Klanttevredenheid: 3.0/10 ★★☆☆☆
Categorie Woningcorporaties
Status In behandeling
Datum 6 januari 2016

Een bewoner van een woning van Havensteder ervaart al 20 jaar problemen met schimmel, met name in de slaapkamer en de douche. Ondanks eerdere behandelingen blijft het probleem terugkomen, wat leidt tot frustratie over de huurprijs en het gebrek aan een blijvende oplossing. De huurder vraagt om een effectieve aanpak van de schimmelproblemen en overweegt huurverlaging.

Mijn Klacht:

Ik woon in dit huis 23 jaar ik heb al zeker 20jaar last van schimmel,nu is de laatste keer de muur in de slaapkamer van mijn dochter met een chemische stof behandelt ,en de muur en na een tijd weer het zelfde ik kan het niet verven of wat dan ook want elke keer komt het terug,ook in de douche blijf een probleem ik betaal aardig wat huur,dus wil nu wel eens dat het echt opgelost wordt,of dan iets aan de huur,wat ben toen de tijd 50euro omhoog gegaan en daarom kan ik geen huursubsidie aan vragen,dus met al deze vocht problemen wil ik en dat er wat echt aan gedaan wordt en wil huur verlaging

Gewenste Oplossing:

Als de schimmel echt opgelost wordt en wil huur verlaging.

Beoordeling 3/10 star-2 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Havensteder in behandeling genomen

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM