Klacht: Havensteder sterk in leugens

Michael Aken, van op 18 september 2020 over Havensteder in de categorie Woningcorporaties

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 3.0/10 ★★☆☆☆
Categorie Woningcorporaties
Status Nieuwe klacht
Datum 18 september 2020

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Vanaf mei 2005 ben ik de huurder van het huis aan Crooswijkseweg, Toen was PWS (Patrimonium) als verhuurder. Na de komst van de naam HAVENSTEDER, begonnen problemen:
Ten eerste werd er het onnodige inbraakabonnement aan de servicekosten tegen mijn wil toegevoegd, vanaf 2006 tot en met 2020 heb ik ruim 50 klachten en verzoeken om dat abonnement te annuleren. er werd gelogen dat het abonnement 15 jaar zal duren.
op 02 mei 2020 werd het abonnement met moeite stopgezet, (dus na 15 jaar).
ten tweede: als straf voor mijn klachten werd er geen reparaties verricht, sommige reparaties heb ik zelf uitgevoerd.
Ten Derde; In mei 2020 heb ik een bezwaarschrift tegen huurverhoging
bij Havensteder neergelegd, hiervoor kreeg ik geen reactie.
in juni heb ik tweede bezwaar gestuurd, hierover heeft Havensteder bevestigd dat mijn bezwaar ontvangen is, Havensteder was van mening dat de zaak naar huurcommissie zal overhandigd worden.
op 17 september j.l. ontving ik een aangetekende brief waarin staat dat ik geen bezwaar had gemaakt.
Voorts wordt dat inbraakabonnement weer vastgesteld terwijl ik de bewijze van stopzetting heb.
Havensteder meet met twee maten: één maat voor de allochtone huurders en andere maat is gereserveerd voor de autochtone.

Havensteder hanteert veel leugens in haar afhandelingen vooral in mijn zaken.
Bij alle reclames staat Havensteder sterk in wonen, ik verklaar dat Havensteder Sterk in leugens.
De rechtbank zal het afwijkende gedrag van de Havensteder corrigeren.
Ik heb echter vertrouwen in de Nederlandse rechters

Gewenste Oplossing:

Ik ben nooit tevreden

Beoordeling 3/10 star-2 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Havensteder nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Saami
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM