Mijn Klacht:
onder de poort richting binnen terrein staan erg vaak fietsen voor de deur van de kelder box en belemmeren de doorgang .
deze fietsen kunnen ook makkelijk in de kelderbox geplaatst worden .
nu gaat het mij niet om de geplaatste fietsen maar er staan gloednieuwe fietsen tussen waarvan de wielen krom getrapt worden of volledig gesloopt worden .Ik denk dat het door de ergenis komt dat het daar als en soort van fietsenstalling gebruikt wordt .de eigenaren van de fietsen zijn een hoop geld kwijt voor reperatie en het is niet nodig om de fietsen te slopen
Gewenste Oplossing:
ik zou erg tevreden zijn als er een bord zou komen te hangen om daar geen fietsen te plaatsen en de fietsen in de kelderbox te zetten .
het kost dan geen geld om een nieuwe fiets te kopen .
de poort blijft toegangkelijk ook als je het binnenterrein op moet .
en mijn kelderbox deur is vrij van opstakels en ik kan dan gewoon mijn fiets uit de kelder pakken zonder eerst 4 fietsen weg te moeten halen

