Klacht: C 000 10335 behandel door C.Grashoff weigeren werkzaamheden

Max42 op 11 september 2017 over Havensteder in de categorie Woningcorporaties

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 8.0/10 ★★★★☆
Categorie Woningcorporaties
Status Nieuwe klacht
Datum 11 september 2017

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Mevrouw u schrijf in u brief dat ik de opzichter van HavensteDer de heer Van Wetering bij mij is geweest het is niet waar ik had nooit een opzichter van Havensteder gezien .en ook de heer van Roessen& Roessen die is bij mij geweest en wij had een afspraak gemaakt maar hij is zelf niet terug gekomen en nu geeft u mij de schuld zonder mij te vragen of het waar is die smoes hadden ze samen misschien uitgesproken ik was wel boos op een van die schilder die komt bij mij binnen met een deken en in de deken zat nog vuil van andere woning toen zegt ik meneer ga uit dat huis met de vuile deken en meneer was boos en zegt dat hij gaat de deur uit en kom niet meer .en hij is niet terug gekomen omdat hij mijn voor hard dicht gekooid

Gewenste Oplossing:

Ik bied mij excuus aan dat ik boos was .omdat ik denk dat ik mijn best doen voor Havensteder en let goed op die vaklieden ze schilder zonder schoonmaken zo op vuile plekken .daarom had ik een keer gebeld om te vragen naar een opzichter van Havensteder en die is nooit geweest.

ik ben tevreden als u mij een goed antwoord geeft

Beoordeling 8/10 star-4 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Havensteder

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Havensteder nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM