Klacht: Teenstuk gebroken

Remco1985 op 25 augustus 2019 over Havaianas in de categorie Schoenenwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Havaianas
Categorie Schoenenwinkels
Status Open
Datum 25 augustus 2019

Een consument meldt dat het teenstuk van zijn Havaianas-schoenen is gebroken, wat ook al bij een eerder paar is voorgekomen. Hij beschouwt dit als een ontwerpfout, aangezien hij de schoenen niet dagelijks draagt en het probleem binnen een jaar optreedt. Hierdoor heeft hij besloten geen Havaianas-schoenen meer aan te schaffen.

Mijn Klacht:

Gisteren is ook bij mij het rondje afgebroken tussen de tenen. Dit was mijn tweede paar havaiana’s en ook bij het eerste paar was dit gebeurd. Lijkt dus echt een ontwerpfout aangezien ik ze niet dagelijks gebruik en het binnen een jaar mis gaat. Voor mij dus geen havaiana’s meer.

Gewenste Oplossing:

Als deze ontwerpfout oplossen

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Havaianas

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Havaianas nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM