Klacht: Rondje van teenslipper afgebroken

Dorith77 op 30 augustus 2018 over Havaianas in de categorie Schoenenwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Havaianas
Categorie Schoenenwinkels
Status Open
Datum 30 augustus 2018

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Voor mijn beide kinderen heb ik deze zomer een tweetal leuke havaianas teenslippers gekregen. Eerst brak het platte rondje af bij de slipper van mijn zoontje en nog geen week later precies hetzelfde euvel bij de slipper van mijn dochtertje. Het lijkt op een fabrieksfout. Vooral mijn dochtertje is heel verdrietig aangezien ze helemaal gelukkig was met haar teenslipper met glinstersteentje erop.

Gewenste Oplossing:

Nieuwe slippertjes voor mijn beide kinderen die heel blijven.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Havaianas

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Havaianas nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM