Mijn Klacht:
Gisteren zijn wij naar Happy Italy in Hendrik Ido Ambacht gereden om eten af te halen.
We hebben 1 uur en 45 minuten!!!! op ons eten moeten wachten bij de Fast Italian.
Meerdere keren heb ik naar de status van mijn bestelling gevraagd. Als antwoord kreeg ik steeds, het is heel druk. Komt eraan! Geen excuses, niets!
Mensen die later aankwamen kregen eten meteen mee. Als antwoord daarop kreeg ik: online bestellingen gaan voor. U draait mee met de bestellingen in het restaurant.
Uiteindelijk kreeg ik mijn bestelling. Inmiddels had ik het ijskoud. Was in het zonnetje aangekomen in t shirt, maar na bijna 2 uur was het flink afgekoeld en was het fris. Dus meteen naar de auto gesneld en naar huis.
Eenmaal thuis tot de vreselijke ontdekking gekomen, dat de schalen voor de helft gevuld waren. We hebben vaker afgehaald en het verschil was echt groot. Meestal krijgen we eten niet helemaal op, maar nu nog honger .
Heel slecht!!!!!!
Gewenste Oplossing:
De helft van mijn geld terug (aangezien de pasta en salades ook maar minimaal gevuld waren) of een tegoedbon. En oprechte excuses!! Fast Italian past niet in een tijdsbestek van bijna 2 uur wachten op je afhaal


