Klacht: Facturatie en betalingen

jolandateelen op 13 maart 2012 over Handwerkparadijs in de categorie Mode

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Handwerkparadijs has resolved this complaint
Klacht opgelost op 4 mei 2012
Reactie van het bedrijf:

BTW Facturen worden niet gegeven aan particuliere klanten

Categorie Mode
Status Opgelost
Datum 13 maart 2012

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

In europa is de europese norm dat buitenlandse bedrijven geen btw hoeven te betalen. Intra.comm.transactie. Dit bedrijf weet niet wat dit is, laat staan dat een een nulbtw factuur kunnen maken en hebben niet eens de beleefdheid om buitenlandse bedrijven fatsoenlijk te woord te staan.

Gewenste Oplossing:

Dit bedrijf dient een factuur te maken zonder btw naar belgie. Het is geleverd aan een belgisch bedrijf, dat de spullen heeft ontvangen. De btw dient vervolgens te worden teruggestort. Hiervoor heb ik ze het btwnummer van de onderneming in belgie verstrekt. Zij wijgeren dit te doen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Handwerkparadijs in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Handwerkparadijs een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Bericht van Handwerkparadijs

13 jaren geleden - Deze klant is bij ons niet ingeschreven als bedrijf, Wij hebben vooraf, dus voor dat deze klant haar bestelling heeft gedaan, geen bedrijfsgegevens ontvangen, tevens zijn wij geen groothandel in fournituren of naaigaren, omdat deze bestelling gaat om een bedrag van nog geen € 20,00 voor een klein aantal sulky garens, komt de klant zeker niet in aanmerking voor BTW korting haar bestelling is een particuliere bestelling, tip voor deze klant zou zijn voor grote afname en korting op de BTW zich te melden bij groothandels in Nederland of België, als de klant koopt als bedrijf moet ze zich ook bij de groothandels melden, niet bij de kleine particulier. de melding op u site zie ik als onterecht en vraag u met klem deze te verwijderen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van Handwerkparadijs beoordeeld.

Handwerkparadijs

Heeft op 04 mei 2012 om 08:49 geantwoord

Geboden Oplossing:

BTW Facturen worden niet gegeven aan particuliere klanten

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM