Klacht: Veel te laat bezorgd

Monique Schilderman op 18 januari 2022 over Hallmark in de categorie Drukwerk

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Hallmark has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Bedrijf Hallmark
Categorie Drukwerk
Status Open
Datum 18 januari 2022

Een klant heeft op 12 januari een houten kaart besteld om steun te bieden aan een vriendin die haar moeder is verloren. Ondanks de tijdige bestelling is de kaart op 18 januari nog steeds niet bezorgd, wat de klant zorgen baart over de indruk die dit op zijn vriendin kan maken.

Mijn Klacht:

Ik heb 12 januari een houten kaart besteld om een heel klein beetje steun aan mijn vriendin te geven bij het verlies van haar moeder. Afgelopen zaterdag is de begrafenis geweest en ivm carona tijd is dat niet groots vandaar de kaart en ruim van te voren besteld. Nu is het 18 januari en is de kaart nog steeds niet bezorgd,???
Mijn vriendin zal wel denken dat ik niet meevoel. Wat is er mis??

Gewenste Oplossing:

Excusses naar mijn vriendin toe op zijn minst.

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Hallmark

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Hallmark nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Monique Schilderman
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM