Klacht: Ik word gek van hun pishing mail

Johannes Leonardus op 13 maart 2023 over Hallmark in de categorie Drukwerk

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Hallmark is working on this complaint
๐Ÿ”„ In behandeling
Bedrijf Hallmark
Categorie Drukwerk
Status In behandeling
Datum 13 maart 2023

Een consument ervaart hinder van constante spammail van Hallmark, ondanks herhaalde pogingen om zich af te melden. De persoon heeft moeite om contact op te nemen met Hallmark, omdat er geen telefoonnummer beschikbaar is om het probleem te bespreken en om uit de mailinglijst verwijderd te worden.

Mijn Klacht:

Hoewel ik meerdere keren heb getracht de mail die Hallmark constant verstuurd naar mijn mailadres, krijg ik desondanks iedere dag weer opnieuw spammail. Ik kan geen telefoonnummer van Hallmark vinden om te vragen of zij mij uit hun bestanden kunnen verwijderen. Is er dan werkelijk geen mogelijkheid dit te laten stoppen ?

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden als de spammail van Hallmark stopt

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Hallmark over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Hallmark in behandeling genomen

Alle klachten die gemeld zijn door Johannes Leonardus
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM